Bespaar water en geld met een regenton
In Nederland krijgen we steeds vaker te maken met hevige regenbuien en aan de andere kant juist periodes waarin het heel lang droog is. Tijdens deze droge periodes is het belangrijk dat we zuiniger omgaan met kraanwater. Daarom is het een goed idee om uw regenwater op te vangen, bijvoorbeeld in een regenton.
Hierdoor bespaart u niet alleen kraanwater, maar u bespaart ook geld. Bovendien voorkomt u wateroverlast bij hevige regenbuien en is regenwater schoner dan kraanwater omdat er geen kalk in zit. In droge periodes kunt dit regenwater gebruiken om uw tuin te sproeien, uw auto te wassen of uw zwembad te vullen.
Subsidie op een regenton
Als inwoner van gemeente Velsen is er vanaf 17 september opnieuw € 30,- subsidie beschikbaar voor het kopen van een regenton. U kunt uw regenton online kopen bij waterwinckel.nl. Bovenop de subsidie, geeft Waterwinckel nog extra korting. Er is een beperkte hoeveelheid subsidie beschikbaar, dus op is op! Vraag uw subsidie uiterlijk 31 oktober 2025 aan.
Regenton in uw tuin? Wij planten een boom
Heeft u een regenton gekocht en in uw tuin geïnstalleerd? Meld uw regenton dan aan op velsengoedbezig.nl. Voor iedere ingediende duurzame stap, zoals het installeren van een regenton, planten wij een boom. Het indienen van een duurzame stap kan met terugwerkende kracht tot en met 2021
Kijk snel op Subsidie en korting op regenton.
