Lees voor
  1. Mail-a-friend
Mail-a-friend

Politie start met Horen, zien en melden project in Zee- en Duinwijk

Politie start met Horen, zien en melden project in Zee- en Duinwijk
Voor het Horen, zien en melden project is de politie Velsen op zoek naar burgers en betrokkenen uit Zee- en Duinwijk om de overlast en criminaliteit in de buurt aan te pakken
De bedoeling van Horen, zien en melden is om de samenwerking tussen de politie en de burgers uit Zee- en Duinwijk te vergroten om de leefbaarheid en veiligheid in de wijk aan te pakken.

Onderzoek wijst uit dat we u nodig hebben:

  1. 85% van alle aanhoudingen in Nederland zijn aanhoudingen op heterdaad
  2. 60% van alle aanhoudingen vindt plaats na melding gedaan door een burger
  3. Slechts 1 op de 9 waargenomen misdrijven wordt binnen enkele minuten gemeld via het alarmnummer 112
Samen kunnen wij iets betekenen, samen pakken we overlast en criminaliteit in Zee- en Duinwijk aan!

Aanmelden, en dan?

Wanneer u zich aansluit bij Horen, zien en melden dan draagt u bij aan de veiligheid in uw wijk. Als HZM’er wordt u door de politie voorgelicht tijdens een bijeenkomst over het kijken met een politieblik naar verdachte situaties en over de wijze van melding doen naar de politie.

Daarnaast komt u in gesprek met de politie over de veiligheid in uw wijk. Er ontstaat begrip en betrokkenheid naar elkaar toe. Want de politie kan het niet alleen, we hebben elkaar nodig. Samenwerken!

Meedoen?

Wordt u een extra paar ogen en oren voor de politie in uw wijk?

Burgers en andere betrokkenen uit Zee- en Duinwijk kunnen deelnemen aan het Horen, zien en melden project. Dus voelt u zich betrokken bij de wijk waar u woont of werkt en wilt u een bijdrage leveren aan de veiligheid in Zee- en Duinwijk? Meldt u zich dan aan bij de wijkagent van Zee- en Duinwijk: Jerry Ramdayal via 0900-8844 of mail ons via horenzienmelden@kennemerland.politie.nl

Getuige? U kunt iets doen!

Bent u getuige van een verdachte situatie, een misdaad of een ongeluk, bel dan naar 112! Is er geen directe actie noodzakelijk maar weet u wel wie de dader is of heeft u andere belangrijke informatie, bel dan naar 0900 8844.

Dus ...

  • Dader in de buurt? BEL 112
  • Dader bekend? BEL 0900 8844
  • Meld misdaad anoniem BEL 0800 7000
  • Red een dier BEL 144
  • Spoedig herstel van vernielingen in de openbare ruimte? Meld dit bij de gemeente via dloket.velsen.nl

Wanneer ook bellen met 112?

Kijk voor meer informatie op: www.rijksoverheid.nl/wanneer-112-bellen

Volg ons op Twitter via @HorenZienMelden of #HorenZienMelden.
11-07-2012
Thema Zee- en Duinwijk, Nieuws, Home, Homepage, 2012

Zoeken

Waarmee kunnen wij u helpen?

Of bel ons op: 140255